Koyu Açık

Ödeme Seçenekleri

İnternet sitemizden kredi/banka kartı veya havale/EFT ödeme seçeneklerinden biriyle alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi/Banka Kartı ile Ödeme

Yaptığınız alışverişin bedelini siparişinizi oluştururken kredi kartı veya banka kartı ile online olarak ödeyebilirsiniz. Kartınızın üzerinde yer alan Ad, Soyad, Kart numarası, Son kullanma tarihi ve kartın arka yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik numarasını yazarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızdan onay alındıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.

Omeyva.com üzerinden Türkiye’de tanımlı tüm banka ve kredi kartları ile alışveriş yapabilirsiniz.

Müşterilerimizin kart güvenliğini artırmak için kart işlemlerinde 3D Secure sistemi seçeneği kullanılmaktadır.

Kart bilgileriniz SSL protokolü ile güvence altındadır. Girdiğiniz bilgiler SSL güvenlik protokolü sertifikasıyla güvenli ortamda bankaya iletilir.

Kart ile alışveriş yaparken lütfen kartınızın internet kullanımına açık olduğundan emin olunuz. Sanal kart kullandığınızda kartınızın limitinin yeterli olup olmadığını kontrol ediniz.

Havale/EFT ile Ödeme

Siparişinizi havale/EFT ödeme seçeneğini kullanarak oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra, işleme alınabilmesi için sipariş tutarını (varsa kargo bedeli dahil) aşağıda bilgileri verilen hesaba göndermelisiniz. Aksi durumda siparişiniz “Ödeme Bekleniyor” statüsünde bekleyecektir.

Ödemenizin daha hızlı onaylanabilmesi için, ödemeniz esnasında “Açıklama” kısmında 6 haneli sipariş numarasını belirtiniz.

Havale/EFT işleminizi siparişinizi verdikten sonra 3 iş günü içinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza 3 iş günü içinde oluşmayan siparişler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

Havale/EFT İçin Kullanılacak Hesap Numaramız

        Banka: T.C. Ziraaat Bankası A.Ş. / Derepazarı Şubesi : 248

        Hesap Sahibi: Muhammed Ali Karaali

        IBAN: TR590001000781479553305012